poniedziałek, 23 lutego 2015

50 lekcji na...

Hejka kochani:)
Ostatnio nie poznaje sama siebie. Zaczęłam czytać książki. A dokładniej w moich rękach znalazły się dwa dzieła Reginy Brett. Są to '' Jesteś Cudem'' oraz '' Bóg nigdy nie mruga''. Powiem wam że jestem pod wielkim wrażeniem. Obie książki trafiają głęboko i są idealne na trudne chwile w naszym życiu. Dają po prostu wielkiego kopa w tyłek. Pokazują jak ważny w naszym życiu jest Bóg i że każde wydarzenie i osoba postawiona na naszej drodze coś znaczy. I z całego serca mogę je wam polecić!
Bóg nigdy nie mruga 50 lekcji na trudne chwile w życiu

Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji,  w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci znaczące książki i filmy; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji.

Jesteś Cudem 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym

Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze- małych cudów.
REGINA BERTT, doświadczona przez los dziennikarka, wie że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są takie trudne =, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata w okół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego nas. Codziennie.

 

A wy czytałyście te książki? Co o nich sądzicie? Polecacie mi jakieś ciekawe ?

1 komentarz:

  1. Obie książki widziałam już kilka razy w księgarni, ale jakoś nigdy zbytnio nie przyciągały mojej uwagi. Chociaż... Kto wie - może się skuszę i sięgnę po nie :)
    Pozdrawiam
    Tutti

    OdpowiedzUsuń